Rate this post

طراحی و دکوراسیون داخلی لاکچری منزل و محل کار در دکوراسیون داخلی آرت نت دیزاین

انجام طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی انواع فضاهای مسکونی تجاری  اداری با برترین برندهای لاکچری اروپایی و آمریکایی و فروش اثاثیه لوکس مانند مبلمان لوکس ایتالیایی ,سرویس خواب لوکس ایتالیایی ,مبلمان ناهارخوری ایتالیایی ,آشپزخانه لوکس ایتالیایی ,لوسترهای مورانو ایتالیا ,کریستالهای ایتالیایی و موکت های آمریکایی.
اثاثیه لوکس

خانه‌هایی که  از اسباب و اثاثیه لوکس ایتالیایی استفاده کرده و به سبک ایتالیایی طراحی شده‌اند نه تنها لوکس و مجلل هستند، بلکه تمام جزئیات آن‌ها ازکف تاسقف خانه دارای طراحی لاکچری  می باشد؛ و میتوان بیان داشت که هیچ گوشه‌ای از خانه از دید طراح داخلی دور نمی‌ماند. جزئیات منزل در بهترین کیفیت ممکن طراحی شده‌اند و استادکاری در تمام گوشه‌های خانه در بهترین کیفیت خود به چشم می‌خورد. خانه‌هایی که به سبک ایتالیای قدیم طراحی شده‌اند دارای لوسترهای کریستالی هستند که از سقف‌های پنل‌دار آویزان شده‌اند. دیوارهای این خانه‌ها دارای چارچوب‌ها تزئینی و گچ‌بری است و از یک نوع نقاشی دیواری در آن‌ها استفاده شده است، و هم‌چنین کف‌ها از چوب و سنگ مرمر براق پوشیده شده‌اند و بر روی آن‌ها یک قالیچه زیبا برای افزایش راحتی فضا پهن شده است.
خانه هایی که  به سبک ایتالیایی مدرن طراحی شده‌اند: این خانه‌ها دارای طراحی مینی‌مالیستی(ساده گرایی) و در عین حال طراحی لاکچری می باشند؛ که اینگونه طراحی از طریق آشپزخانه‌هایی روشن با سطوح لاک الکل کاری شده است و لوسترهای مجسمه‌گون که از کریستال‌های شفاف ساخته شده‌اند، وسرویس مبلمان زیبا و راحت که مانند اجداد خود از مواد بسیار باکیفیت ساخته شده‌اند نمایان می‌شود.
برای این‌که چنین طراحی‌های ایتالیایی، چه سنتی و چه مدرن، را در خانه خود تقلید کنید باید چشم خود را حسابی باز کنید و به دنبال وسایلی باکیفیت باشید. حتی شاید نیاز به استخدام یک طراح داخلی باشد تا به شما در انجام این کار کمک کند.
در نهایت فضای شما باید دارای حس و حالی لاکچری و مجلل باشد که یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های طراحی به سبک ایتالیایی است.

سبک ایتالیایی سنتی گاهی بیش از حد دارای تزئینات است و کسانی که به طراحی داخلی رویکردی مینی‌مالیستی دارند آن را نمی‌پسندند، اما در نهایت زیبایی در طراحی ایتالیایی، چه مدرن و چه سنتی، باید رعایت شود. چه کسی می‌تواند کیفیت ناب این ستون‌های مجلل و باشکوه که این اتاق‌ها را شکل داده‌اند و معماری پنجره‌های قوسی‌شکل و سقف‌های کاذب زیر شیروانی را انکار کند؟

این زیبایی باشکوه در تمام اتاق‌های خانه‌‌ای که به سبک ایتالیایی طراحی شده است امتداد می‌یابد.