پارچه رومبلی ایتالیایی
۵ (۹۹٫۶%) ۲۰۱ votes

پارچه رومبلی ایتالیایی در طراحی و دکوراسیون داخلی آرت نت دیزاین

پارچه رومبلی ایتالیایی

پارچه رومبلی ایتالیایی

پارچه مخمل برای رو مبلی 
پارچه های مخمل را می توان جزو آن دسته از پارچه هایی دانست که هیچ گاه از مد نمی افتند و همیشه طرفداران خودشان را دارند، چرا که این پارچه ها تنوع زیادی دارند چه در بافت شان، چه در رنگ های شان. البته نباید فراموش نمود که پارچه های مخمل انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها پارچه های مخمل نانو است که نسبت به دیگر انواع پارچه های مخمل دیرتر کثیف می شوند حتی اگر رنگ آنها روشن باشد.

پارچه های ساتن برای رو مبلی
اگر می خواهید برای مبلمان منزل تان رومبلی تهیه نمایید، شاید  با چند دلیل برای تان توضیح خواهیم داد،در پارچه های ساتن سطحی که این پارچه ها ایجاد می کنند بسیار لغزنده خواهد بود و باعث می شوند تا شما هنگام نشستن روی آن ها احساس راحتی نکنید و مدام سعی در ثابت کردن جای خود داشته باشید.

پارچه رومبلی ایتالیایی

رومبلی ایتالیایی

انتخاب رنگ پارچه رومبلی

برای انتخاب رنگ پارچه اول باید ببینیم خانه و بعد از آن مبلمان ما در چه سبکی قرار می گیرد! اکثر خانه های ایرانی یا کلاسیک هستند یا مدرن و یا تلفیقی از این دو.

در سبک کلاسیک ما مبلمان استیل و سلطنتی را داریم که با فرم و حجم زیادش معمولا مناسب فضاهای بزرگ است. پارچه های ساده هم برای مبلمانی است که قرار است در فضاهای کوچک تر چیده شوند و پارچه های طرح دار هم مناسب فضاهای باز و بزرگ است. شما می توانید برای شکستن فضا و روح بخشیدن به محیط خانه، مبلمانی ساده با کوسن های طرح دار یا بر عکس انتخاب کنید.

پارچه رومبلی ایتالیایی

رومبلی ایتالیایی

پس منطقی تر این است که اگر فضای بزرگی داریم و مبل کلاسیک تهیه کرده ایم از زیبایی پارچه های طرح دار هم استفاده کنیم. البته طرح داریم تا طرح! گاهی یک پارچه آنقدر طرح شلوغ و پر زرق و برقی دارد که فقط حق دارد روی تعدادی از مبلمانمان کار شود و تلفیقش با یک پارچه ساده تعادل را به خانه برمی گرداند.
در سبک مدرن که مورد پسند زوج های جوان و آپارتمان های امروزی است بیشتر مبلمان راحتی به کار می رود. فرم های منظم و هندسی این مبلمان مخصوص فضاهای کوچک است پس بهتر است با رنگ های شاد و پارچه های ساده به بزرگ شدن فضای مان کمک کنیم.

البته به این معنی نیست که ما برای مبلمان راحتی مان اجازه استفاده از پارچه های طرحدار نداریم. برای کوسن ها و یا صندلی های یک نفره مبلمان راحتی می توانیم از پارچه های گلدار و یا با طرح هندسی استفاده کنیم

پارچه رومبلی ایتالیایی

پارچه رومبلی ایتالیایی

در طراحی داخلی آرت نت دیزاین بهترین برندهای رومبلی ایتالیایی را به شما ارایه می نماییم   ۰۹۱۲۸۹۹۲۸۹۰,۰۹۱۲۳۲۶۱۴۰۲

پارچه رومبلی ایتالیایی

پارچه رومبلی ایتالیایی در طراحی و دکوراسیون داخلی آرت نت دیزاین

« 1 از 3 »