Rate this post

 تزیین سفره عقد

هنگامی که دو قلب عاشق تصمیم به بستن پیمان مقدس ازدواج می گیرند دوست دارند تا جشن در کنار هم بودنشان را هر چه با شکوه تر و زیبا تر ، در کنار عزیزانشان برگزار کنند .

تزیین سفره عقد

یکی از زیبا ترین آیین های ایرانی گستردن سفره عقد در مقابل زوج جوانی که می خواهند پیمان با هم بودنشان را جاودانه کنند . سفره عقد ایرانی شامل وسایل و اجزای مختلفی می شود که هر کدام ازآنها فلسفه ی مجزایی داشته و هر وسیله داخل آن نماد و نشانه ای می باشند .

تزیین سفره عقد

سفره ی عقد بسته به سلیقه و دکوراسیون فضا در رنگ ها و بنا به سلیقه عروس و داماد در سبک ها و مدل های مختلف و بنا به فضای موجود در اندازه های مختلف پهن می شود اما آنچه که در تمام سفره های عقد مشترک است موارد زیر است :

قرآن ، گل و جانماز،آینه و شمعدان،اسپند وشاخه نبات،نقل وعسل،گردو،بادام وفندق، نان وپنیر وسبزی ، آب ومیوه ، حلقه وسکه ، شیرینی ، کله قند ، تخم مرغ و ……

سفره ی عقد نماد عشق ، اعتقادات و فرهنگ ایرانی ماست که عروس و داماد در مقابل آن می نشینند و پیمان مقدس خود را برای همیشه ثبت می کنند .

تزیین سفره عقد

سفره عقد مجموعه ای از نمادهای خوش یمنی است که نیاز به طراحی خوش سلیقه و مجرب دارد تا آنها را به بهترین نحو و در زیبا ترین ظروف قرار داده و چیدمانی زیبا و چشم نواز و مطابق سلیقه شما را برای زیبا ترین روز زندگیتان تقدیمتان کند . در هر چه زیبا تر بودن سفره عقد ـزیین نماد ها ، ظروفی ، گل آیی و شمع آرایی نقش به سزایی را ایفا می کنند.

تزیین سفره عقد

ما در آرت نت دیزاین مدل های مختلفی از سفره عقد ، میز بله بران و نامزدی های زیبا ، شکیل و خاصی را با گل آرایی های مختلف و متنوع برای شما آماده کرده ایم و شما با هر سلیقه و درخواستی می توانید بهترین و زیبا ترین آها را تهیه کنید .

ار مدل های پر طرندار ما می توان به دو مدل زیر اشاره کرد که البته در ادامه میتوانید گالری تصاویر تزیین سفره عقد را مشاهده نمایید

 Golden Crystal

تزیین سفره عقد

 

Silver VIP      

تزیین سفره عقد

 

آرت نت دیزاین به عنوان هدیه مراسم عروسی و نامزدی ۲۰ عدد گیفت زیبا و خاص را به زوج های عزیز هدیه می دهد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده آلبوم باماتماس بگیرید .

تلفن تماس : ۰۹۱۲۸۹۹۲۸۹۰

              ۰۹۱۲۳۲۶۱۴۰۲