بازسازی و نوسازی ساختمان- مسکونی و اداری
۵ (۱۰۰%) ۲۲ votes

بازسازی و نوسازی ساختمان- مسکونی و اداری

بازسازی ساختمان قدیمی
همانطور که مطلع هستید منازل مسکونی بعد از مدتی دچار فرسودگی میشود.از لوله کشی ساختمان تا رنگ آمیزی دیوار، درب و‌پنجره همگی دچار نوعی فرسودگی میشوند .بهترین راه برای اینکه فرسودگی ساختمان شما باعث بروز مشکلات برای منزل مسکونی تان نشود عملیات بازسازی و نوسازی ساختمان میباشد.بازسازی و نوسازی منزل مسکونی هم باعث میشود که منزل شما از یکنواختی خارج شده و هم اینکه باعث بهبود امنیت منزل شما میشود. برخی ها در رابطه با ساختمان های قدیمی اعتقاد دارند که حتما عمل تخریب و نوسازی به طور کلی انجام شود ولی همیشه این طور نیست در برخی مواقع با بازسازی به راحتی میتوانید ساختمان خود را با هزینه کمتری نوسازی نمایید  و همچنین با این کار به طول عمر ساختمان خودتان بیفزایید.به طور کل توصیه میشود پیش از اقدام به بازسازی ساختمان قدیمی خودتان حتما از مشاورین آرت نت دیزاین کمک بگیرید. شرکت معماری زراحی و دکوراسیون داخلی آرت نت دیزاین  با داشتن کادری مجرب در زمینه معماری دکوراسیون داخلی و بازسازی در بهترین زمان ممکن برای بازدید از محل شما قرارملاقات گذاشته و پس از بررسی از محل شما بهترین مشاوره ها را در این خصوص به شما خواهد داد

بازسازی و نوسازی ساختمان- مسکونی و اداری

بازسازی و نوسازی ساختمان- مسکونی و اداری

چرا بازسازی ساختمان اهمیت دارد؟

هزینه مناسب بازسازی ساختمان
با توجه به پایین بودن عمر مفید ساختمان‌ها در ایران، هر چند سال یک بار نیاز به بازسازی ساختمان ها احساس می‌شود. از آنجایی که بازسازی ساختمان هزینه کمتری نسبت به تخریب و ساخت مجدد بناها دارد، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که بازسازی ساختمان خود را به آرت نت دیزاین بسپارید.

جلوگیری از پیشرفت آسیب‌ها و خسارات
عوامل فیزیکی و گذر زمان سبب آسیب به بخش‌هایی از ساختمان می‌شود. بازسازی ساختمان باعث می‌شود که این آسیب‌ها برطرف و از خسارات جبران‌ناپذیر آن جلوگیری شود.

ایجاد تنوع و تغییر روحیه افراد
بعد از گذشت چند سال از ساخت یک بنا لازم است که بخش‌هایی از آن مورد بازسازی قرار بگیرد. دلیل آن هم ایجاد حس یکنواختی و رکود است. بازسازی ساختمان علاوه بر اینکه باعث ایجاد تنوع می‌گردد، می‌تواند کاربری ساختمان را تغییر داده و یا فضاهای جدیدی را ایجاد نماید.

بازسازی و نوسازی ساختمان- مسکونی و اداری

بازسازی و نوسازی ساختمان- مسکونی و اداری

 مراحل اجرای بازسازی و نوسازی ساختمان
برای بازسازی ساختمان ابتدا کار فرما از شرکت ما درخواست بازدید و مشاوره میکند-سپس بعد از حضور مشاوران ما و انجام مشاوره و انجام اندازه گیری ، برآورد هزینه و مدت زمان بازسازی محاسبه و به کار فرما اعلام خواهد شد .در مرحله بعد کارشناسان شرکت آرت نت دیزاین با توجه به برداشتی که از ساختمان کارفرما به دست آورده اند تغییرات لازم را در نقشه و طراحی اعمال میکنند و  طرح را به کارفرما ارئه میکنند.
در مرحله بعدی اگر نیاز به بازسازی باشد ،طبق تغییرات در نقشه معماری عملیات تخریب توسط نیروهای متخصص انجام میگیرد.بعد از تخریب نوبت به عملیات اجرایی میرسد،که تیم عملیات اجرایی آرت نت دیزاین با تمام امکانات و تجربه بسیار در محل مورد نظر حاضر و شروع به کار میکنند. تمامی مراحل عملیات اجرای با حضور کارشناسان و مشاوران شرکت انجام میگیرد که در صورت تغییر یا ایجاد مشکل سریعا مشکلات برطرف گردد.

بازسازی و دکوراسیون داخلی
بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی دو مفهومی می باشند که به زیبایی داخلی یک ساختمان اشاره دارند، هر کدام دارای مفهوم مجزایی نسبت به هم می باشند.نوسازی داخلی ساختمان مراحل و انجام آن قبل از عمل دکوراسیون انجام شده و شامل مواردی مانند انجام دیوار کوب ها ، سقف کاذب ، کاغذ دیواری و… می باشد. در این عملیات تمام موارد مربوط به تعمیر نماهای داخلی یک ساختمان انجام شده و در اصطلاح بافت یک ساختمان از لحاظ نمای داخلی بازسازی می گردد. حتی عملیات مربوط به جا به جایی دیوار ها نیز در زمان نوسازی داخلی ساختمان انجام می شود.ولی مفهوم دکوراسیون داخلی ساختمان که به عنوان یک حرفه و صنعت در دنیا شناخته شده است و به بهینه­ سازی فضاهای داخلی ساختمان­ها به منظور بخشیدن روح زیبایی به نمای داخلی یک ساختمان می پردازد.

بازسازی و نوسازی ساختمان- مسکونی و اداری

بازسازی و نوسازی ساختمان- مسکونی و اداری

بازسازی و تعمیرات ساختمان
شما در حین بازسازی ساختمان خود نیاز به تعمیرات بخشی از ساختمان را نیز دارید به عنوان مثال لوله کشی حمام و سینک ظرفشویی تعمیر و تعویض سیم کشی ساختمان و پریزها. بازسازی در کنار تعمیرات جلوه بهتری پیدا میکنندتا پس از انجام عملیات بازسازی مشکلی برای ساختمان شما به وجود نیایید.
شرکت آرت نت دیزاین تمامی مراحل ذکر شده را با نظر مستقیم شما کارفرمای عزیز انجام داده تا شما به طرح مورد نظر و دلخواه خود برسید.

هزینه بازسازی ساختمان
در واقع هزینه بازسازی ساختمان بستگی به نوع و کیفیت متریال و مصالح  استفاده شده ، ابعاد و اندازه محل پروژه دارد..شرکت آرت نت دیزاین در راستای مشتری مداری تمام تلاش خود را انجام داده است تا با مناسبترین قیمت پروژه شما را به سر انجام برساند.هزینه های بازسازی و دکوراسیون داخلی تماما بستگی به نوع متریال استفاده شده و ابعاد کار و اکسسوری استفاده شده دارد پس نمی توان یک قیمت ثابت را برای انجام بازسازی ساختمان تعیین کرد و به همه اعلام نمود.

بازسازی و نوسازی ساختمان- مسکونی و اداری

بازسازی و نوسازی ساختمان- مسکونی و اداری

بازسازی ساختمان در تهران
انجام کلیه امور بازسازی در هر زمینه ای، کابینت ها، دیوارها،سقف و پنجره ها با جدید ترین طرح های دکوراسیون داخلی در تمام نقاط مناطق تهران شامل شرق و غرب و شمال و جنوب تهران با بهترین کیفیت و بهترین اجرا. آرت نت دیزاین به صورت حرفه ای کارها را تحویل مشتری در زمان مشخص میدهد.در هر نقطه از تهران برای انجام عملیات بازسازی در هر اموری با آرت نت دیزاین تماس بگیرید، ابتدا مشاوران ما به صورت رایگان از محل شما بازدید نموده و پس از بررسی های لازم کار شما و هزینه براوردی را محاسبه نموده و در اختیار شما کارفرمای محترم قرار میدهند.

شرکت بازسازی ساختمان
شما برای اجرای انواع بازسازی خود باید ابتدا شرکتی را پیدا کنید که در این زمینه به شما کمک نماید.مشاورین و مهندیس یک شرکت بازسازی با در نظر گرفتن تمام شرایط ساختمان شما برای شما یک طرح اولیه طراحی میکنند و بعد از تایید شما مراحل بازسازی شروع میشود. آرت نت دیزاین , شرکت بازسازی ساختمان از ابتدا تا انتهای کار در کنار شما خواهند بود

تلفن تماس ۰۹۱۲۸۹۹۲۸۹۰و۰۹۱۲۳۲۶۱۴۰۲