کفپوش لوکس

کفپوش لوکس وینیل گلاس از الیاف وینیل با هسته فایبرگلاس بافته شده اند که دارای استاندارد EN 15114 (رده ۳۲ مفروشات با مقاومت بالا ) جهت استفاده در مکانهایی با ترافیک سنگین , هتلها ,نمایشگاهها ,فروشگاهها و فضاهای اداری می باشد این کفپوشها همچنین دارای قابلیت جذب صدا و کاهش آلودگی صوتی طبق استاندارد ISO 140-8 مقدار LW=22  بوده و مناسب استفاده در مکانهای تجاری و اداری می باشد.

کفپوش لوکس

کفپوشهای وینیل گلاس قابلیت نصب راحت به شیوه چسباندن مستقیم برروی هر سطح تمیز خشک سفت و صاف راداراست همچنین می توان بدون چسباندن در کف زمین قرار داد.

کفپوشهای وینیل گلاس تنوع دررنگ و طرز برش حتی امکان برشهای هندسی محبوبیت کاربرد این کفپوش های زیبا را برای کاربرد در دکوراسیون و معماری داخلی را کاملا مناسب نموده است.

کفپوش لوکس وینیل گلاس بعلت مقاومت نوری UV بالا مناسب استفاده در فضاهای باز بوده و رنگ و جلوه اصلی حتی در معرض نور شدید آفتاب نیز حفظ می گردد.

این کفپوشها ضد آتش بوده و دارای استاندار اروپایی EN13501-1 رده BSI می باشد.

کفپوشهای VinylGlass ضد آب و روغن بوده و باوجود خاصیت ضد لغزش بهترین انتخاب برای آشپزخانه حمام و نیز استخر می باشد.

این کفپوشها بعلت استفاده از تکنولوژی منحصر بفرد تارو پودها به نحوی پیچیده و بافته و بوسیله گرما چسبانده شده اند تا این محصول قابلیت جذب لکه و گرد و غبار را نداشته و لذا به سهولت پاک گردد.

کفپوش لوکس وینیل گلاس

از محاسن این کف پوش می توان نکات ذیل را متذکر شد:

قابلیت جذب صدا

ضد آتش

سرعت و سهولت در نصب

قابلیت استفاده در محیط باز

ضد آب و روغن

سهولت در نظافت

تنوع رنگ و ابعاد هندسی

ضد باکتری

عدم جذب گرد و غبار و آلودگی

بادوام و ضد پوسیدگی

ضد الکتریسیته ساکن

ثبات ابعادی

جهت سفارش با کارشناسان آرت نت دیزاین تماس بگیرید ۰۹۱۲۸۹۹۲۸۹۰,۰۹۱۲۳۲۶۱۴۰۲

کفپوش لوکس و لاکچری وینیل گلاس
« 1 از 2 »