موکت تایل

یکی از جدید ترین انواع موکت را می توان موکت تایل نام برد. نام آن به انگلیسی Carpet tile است.

موکت تایل

موکت تایل

این نوع موکت را در اندازه ها و تایل های مختلف میتوان یافت ولی اصل موکت تایل ها معمولا به شکل مربع  و در اندازه ی ۵۰* ۵۰ سانتی متری است.

آرت نت دیزاین بهترین موکت تایل آمریکایی را بابرند اینترفیس ارایه میبنماید

موکت تایل

موکت تایل

 در این نوع موکت دست کارفرما و طراح داخلی باز بوده و امکان ترکیب چندین طرح و رنگ را باهم دارد بگونه ای که حتی می تواند  نوشته ای را با ترکیب رنگهای متفاوت ایجاد کند
موکت های تایل طیف وسیعی از امکانات را در اختیار معماران و طراحان داخلی قرار می دهند و شرایطی را برایشان فراهم می آورد تا به صورت کاملا خلاقانه و با بهره گیری از انواع رنگ ها و بافت ها، طرح های متفاوت و زیبایی را طراحی و اجرانمایند. همچنین برای مکان هایی که در ارتباط مستقیم با خاک و انواع رسوبات هستند، نصب موکت تایل امکان پذیر است؛ زیرا در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی، امکان جابه جایی تایل ها میسر است.
موکت تایل یا مدولار، امکانات و مزایای بسیاری را به شما ارائه می دهند، که از آنجمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

موکت تایل

موکت تایل

نظافت و نصب موکت تایل آسان است
چنانچه روی موکت تایل شما لکه های سخت ایجاد شود تنها کافی است که تایل مورد نظر را بردارید و پس از شست وشو و نظافت، مجددا در محل خود قرار دهید. با وجود این ویژگی منحصر بفرد، نیازی به تعویض کل مساحت موکت نبوده و تنها با برداشتن تایل موکت و جایگزینی مجدد آن، امکان بهره برداری دوباره برای شما فراهم خواهد شد.
توجه به ماندگاری و زیبایی موکت تایل در هنگام طراحی و تولید بسیار حائز اهمیت است. این ویژگی سبب شده است که تمامی ویژگی های بصری و عملکردی موکت تایل در طول مدت حیات مفید آن، حفظ شود. به علاوه، موکتهای تایل امکان خلق طرحهای متفاوت را برای شما فراهم خواهند کرد. به طور خلاصه، موکت های تایل می توانند بهترین تناسب را با محیط پیش روی شما داشته باشند.

موکت تایل

موکت تایل

انعطاف پذیری نامحدود طرح در موکت های تایل
از آنجایی که موکت های تایل به صورت مدولار تولید می شوند، امکان ایجاد هماهنگی میان طرح، رنگ و بافت برای خلق یک طرح کاملا اختصاصی و نوآوارنه، برای شما فراهم می باشد. همچنین این کفپوش در ترکیب با سایر پوششهای کف به منظور ایجاد جلوه های بصری و زیباشناسانه، شرایط متفاوتی را در محیط شما برقرار می کند.
موکت های تایل در تمام جهات قابل نصب و اجرا می باشند تا شما شاهد بهترین بازی رنگ در طرح خود باشید. چنانچه با گذشت زمان نیازمند اجرای طرح جدیدی باشید، قادر خواهید بود تایل های موکت خود را جا به جا کرده و طرح جدیدی را به اجرا درآورید.

موکت تایل

موکت تایل

عملکرد بهینه موکت تایل
برای فضاهایی با سطح تردد بالا همچون مراکز تجاری، فرودگاه ها، ادارات، بانک ها، شرکت ها و رستوران ها که سایش و بروز لکه های سخت از جمله مهم ترین تهدیدهای پوشش کف محسوب می شوند، انتخاب موکت های تایل بهترین گزینه ای است که در مقابل این شرایط در ایده آل ترین حالت ممکن ظاهر می شوند. به طورکلی عملکرد مناسب موکتهای تایل سبب شده است که این نوع از موکت ها به عنوان پرکاربردترین کفپوش در فضاهای پرتردد انتخاب شوند.

موکت تایل

موکت تایل

قدرت ماندگاری بالا موکت های تایل
سنجش چرخه زندگی بسیاری از پوشش های کف، ناکارآمدی آنها را برای حضور در فضاهای پرتردد به اثبات رسانیده است، اما ارزیابی عمر مفید موکت های تایل پس از نصب در فضاهای پرتردد و با کاربری های متفاوت، قدرت ماندگاری بسیار بالای آنها را در مواجهه با عوامل آسیب رسان این گونه فضاها به اثبات رسانیده است. در حقیقت موکت های تایل به عنوان یک راه حل بلند مدت و مفید برای فضاهای پرتردد محسوب می شوند که به واسطه قدرت ماندگاری بالا و امکان نصب مجدد در محیط های دیگر و دور ریز بسیار کم آن در زمان نصب همواره صرفه اقتصادی بسیاری را برای صاحبان صنایع به همراه خواهد داشت

موکت تایل

موکت تایل

نصب سریع و آسان موکت تایل
سهولت در نصب موکت های تایل در مقایسه با سایر انواع پوشش های کف، قابل تحسین است. از آنجایی که تمامی تایل های موکت دارای اندازه های مشخص و تعریف شده ای هستند، محاسبه مقدار مورد نیاز بسیار آسان است.
همچنین به علت امکان چیدمان متفاوت تایل های موکت در کنار هم، هر فضا می تواند دارای سیستم چیدمان و نصب متفاوتی باشد. در این روند توجه به اطلاعات تکنیکی پشت تایل ها می تواند بسیار مفید باشد. شما قادر هستید که در زمان نیاز به تغییر طرح موکت ها، همواره از این اطلاعات استفاده نمایید.

موکت تایل

موکت تایل

بهترین موکت تایل آمریکایی را از آرت نت دیزاین تهیه فرمایید

۰۹۱۲۸۹۹۲۸۹۰

۰۹۱۲۳۲۶۱۴۰۲

دسته‌ها: مقالات دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید