آیا چهره دفتر کارتان برایتان تکراری شده؟ مبل و صندلی ها دیگر راحتی قبل را ندارند، کاغذ دیواری ای که زمانی حس خوبی به همه می داد اکنون کهنه و مندرس شده، حتی کفپوش نیز باییستی عوض شود. شاید مدتی است که می دانید باید دست به نوسازی بزنید اما از قدم گذاشتن در این راه واهمه دارید. چطور باید شروع کنید؟ چه می شود اگر چیزی را در وسط راه فراموش کنید؟ این ها سوالات معمولی هستند که به ذهنتان خطور میکند.

بازسازی دفترکار

بازسازی دفترکار

یکی از شاخه های پرطرفدار معماری و طراحی داخلی بازسازی است. بازسازی یک فضا می تواند ظاهر کسل کننده و یکنواخت فضای داخلی شما را دگرگون نموده و ظاهری مدرن وخواستنی به آن ببخشد.
نوسازی ساختمان اداری در حالت کلی به نوسازی و مرمت بنا مربوط می باشد. در ایران نیاز به نوسازی ساختمان اداری طور میانگین پس از گذشت ۲۲ سال دیده می شود چرا که از مکان های دیگر پر ترددتر می باشد و احتمال خرابی وایجاد مشکل در قسمت های مختلف تجاری و اداری وجود دارد

  گفته می‌شود عمر مفید ساختمان‌ها در کشورهای پیشرفته ۱۰۰۰ سال است. اما در ایران اگر اصولی ساخته شود به طور میانگین این رقم به ۲۰ الی ۳۰ سال کاهش پیدا می‌کند. همین مسأله باعث می‌شود که مالکان با بالا رفتن سن ساختمان، برای بازسازی آن به تکاپو بیفتند، و اگر از بازسازی ساختمان صرف نظر کنند، ناگزیرند با مشکلات متعددی نظیرر گرفتگی لوله‌ها و… دست و پنجه نرم کنند.

بازسازی دفترکار

بازسازی دفترکار

در نوسازی دفترکار تقیسم بندی فضا، نورپردازی و دکوراسیون شیک و زیبا و کارایی همه مهم هستند. اگر دفترکار به درستی از محصولات مناسب و مبلمان طراحی و چیدمان شود هم بسیارکاربردی و هم دفتر کار زیبا و چشم نواز خواهد شد. صندلی چرمی و میزهای کاربردی و از شلوغی جلوگیری می کند و این بهترین راه حل برای محوکردن برجستگی قفسه ها می باشد

بازسازی دفترکار

بازسازی دفترکار

بعد از نوسازی دفتر کار نوبت به انتخاب رنگ دکوراسیون محصولات مبلمان می رسد و انتخاب درست آن می تواند زیبایی دفتر کار را دو چندان کند. بخصوص اگر یک دفتر کار بزرگ دارید مبلمان بزرگتر انتخاب کنید چون فضا به اندازه کافی دارید. میز ها و قفسه ها را چنان انتخاب کنید که فضا را بزرگتر نشان دهد و لوازمی انتخاب کنید که دفتر کارتان را کاربردی تر و در یک نگاه چشم نواز کند.
خیال پردازی درباره تعمیر و تعویض همه وسایل کار راحتی است. همه وسایل قدیمی را دور می ریزید و وسایل جدید را جایگزین می کنید. خب قبل از اینکه تصمیم بگیرید که همه چیز را باید دور بریزید و دست به تخریب طراحی داخلی فعلی بزنید، کمی وقت بگذارید و همه ابعاد دفتر کارتان را بررسی کنید. اگر چیزی نیاز به تعویض ندارد، به آن دست نزنید. به نحوه استفاده از فضا هم دقت کنید. اگر یک بخش از محیط شلوغ و به هم ریخته، و بخشی دیگر عریان به نظر می رسد، سعی کنید بین این دو تعادلی ایجاد کنید. فراموش نکنید که از همکارانتان هم نظر بخواهید. شاید به چیزی که از چشم شما پنهان مانده، توجه کرده باشند.

بازسازی دفترکار

بازسازی دفترکار

خواسته های خود را خلاصه بندی کنید
برای شروع پروژه، آگاهی از اهداف آن نقطه خوبی است اما تنها مرحله خلاصه بندی مدیریت پروژه محسوب نمی شود. درواقع این مرحله شامل تحقیق و مطالعات زیادی می شود مثل ارزیابی محل کار یا در نظر گرفتن ساختمان های آتی در صورت نقل مکان. در این مرحله باید نیازهای تکنولوژیکی و فضای نگهداری وسایل خود را تعیین کنید.
 یک شرکت بازسازی ساختمان خوب انتخاب کنید.
اگر تنهایی دست به کار شوید، کار و استرس بیشتری را به جان خود می خرید. پس چرا با جمع آوری یک تیم کاری حرفه ای، خودتان را از این همه دردسر نجات ندهید؟ می توانید از خدمات یک شرکت تخصصی بازسازی بهره ببرید . طراحی دکوراسیون داخلی نیز اهمیت به سزایی دارد زیرا شما هزینه زیادی برای بازسازی دفتر کار خود صرف می کنید پس چرا این کار با نهایت زیبایی انجام نشود؟!

بازسازی دفترکار

بازسازی دفترکار


دیدگاهتان را بنویسید